Coronamaatregelen vanaf 28 november 2021

· Sportaccommodatie (incluis de kantine) is vanaf 17.00 uur gesloten tot 5.00 uur

· Toeschouwers / publiek niet toegestaan. Langs de lijn mogen zich alleen de teammanagers, trainers en de verzorger bevinden, alsmede de reservespelers. Begeleiders (chauffeurs) zijn langs de lijn niet toegestaan. Die kunnen desgewenst plaatsnemen in de kantine, als zij aan de gestelde voorwaarden voldoen.

· Om toegang te krijgen tot het clubgebouw en/of de kleedkamers moet iedereen in de leeftijd van 18 jaar en ouder een coronatoegangsbewijs (CTB) kunnen tonen en een officieel identiteitsbewijs, zoals een identiteitskaart, rijbewijs of paspoort (een OV-kaart is geen officieel identiteitsbewijs).

· In het clubgebouw en in de kleedkamers moet men 1,5 meter afstand houden en is dragen van een mondkapje verplicht (dit geldt voor iedereen in de leeftijd vanaf 13 jaar). Als men in de kantine aan een tafel zit, mag het mondkapje weer af.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *