Meerdere vacatures voor trainer bij sv. HTC  

Ben je toe aan een nieuwe uitdaging of wil je een stapje hoger op?

Bij sv. HTC in Zwolle hebben wij meerdere vacatures.  

Wij zijn op zoek naar een assistenttrainer voor onze eerste selectie. Een trainer voor onze JO-19 en een keepertrainer voor onze selectiekeepers.

  Wat hebben wij te bieden: een enthousiast stel voetballers, een goede begeleidingsstaf. Een passende vergoeding en eventueel is sv. HTC bereid om een trainersopleiding voor haar rekening te nemen, dit bij gebleken geschiktheid en onder de voorwaarde dat de Technische Commissie hiermee instemt. Een vereniging waar ook tijd wordt gemaakt voor plezier en gezelligheid.  

Wat vragen wij: een trainer al dan niet in het bezit van het trainersdiploma UEFA C (Youth), of daarvoor studerende. Heel veel enthousiasme. Een teamplayer. Communicatief vaardig en empathisch en in staat zijn om een team te verbinden.  

Indien je interesse hebt, stuur dan jouw voetbal CV naar ons bestuurslid Voetbal Zaken: voetbaltechnischezaken@svhtc.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *