SV HTC G-voetbal op zoek naar spelers!

Wil je voetballen, of trainer zijn, of begeleider?

De s.v. HTC in de Aalanden, Zwolle heeft al jaren een G-voetbalteam, dat competitie speelt.

Bij HTC gaan plezier en prestatie hand in hand. Maar HTC is meer. HTC staat voor meer. Wij willen een inclusieve vereniging zijn, waar iedereen mee kan doen, ongeacht geslacht, geaardheid, etc.

Als je het moeilijk vindt om je plekje te vinden binnen een voetbalteam, bijvoorbeeld vanwege je ADHD, autisme of omdat je moeite hebt met je motoriek, zou je wel op je plaats kunnen zijn bij ons G-elftal. We willen na de winterstop namelijk met 2 elftallen deelnemen aan de competitie en daarvoor zijn we nog op zoek naar extra spelers. We trainen op dinsdagavond, van 18.30 tot 19.30 uur. Je mag altijd een keertje komen kijken als je geïnteresseerd bent. Als het je leuk lijkt kan je ook 3 keer gratis meetrainen om er achter te komen of het bevalt. Mocht je nog meer informatie willen, stuur dan een mailtje naar gteamhtc@hotmail.com of bel/app naar Carsten Voerman, tel. 06-44047398.

Eén van onze trainers heeft aangegeven om aan het eind van het seizoen te stoppen. Heb jij verstand van voetbal en affiniteit met mensen met een beperking, dan zouden wij graag met jou in gesprek gaan om te onderzoeken of jij de geschikte persoon bent om de trainersstaf te versterken. Daarvoor kun je contact opnemen met ons bestuurslid Voetbal Zaken voetbaltechnischezaken@svhtc.nl

Ook zijn wij altijd op zoek naar mensen die het G-elftal willen helpen als leider. Het zou mooi zijn als je in het bezit van een auto bent, want we zitten altijd krap met vervoer naar uitwedstrijden. Heb je belangstelling voor een dergelijke rol, dan vragen wij je om contact op te nemen met Carsten Voerman (06-44047398 of gteamhtc@hotmail.com

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *