WIN DE MOOISTE (PEC)DAG UIT JE LEVEN!

Het is de droom van bijna elk kind; profvoetballer worden. Samen met Craft Sportswear bieden we jeugdspelers van onze convenantverenigingen de kans om zich een dag een échte profvoetballer van PEC Zwolle te voelen.

De mooiste dag uit je leven
In de ochtend word je opgehaald en naar het stadion gebracht. Daar staat technisch manager Mike Willems klaar om jou als ‘nieuwste aanwinst’ te ontvangen.

Samen lopen jullie door de catacomben naar de kleedkamer waar jouw officiële PEC Zwolle-kleding al klaarligt voor de perspresentatie en de fotoshoot op het veld. Elke stap wordt vastgelegd door onze content creators en is te zien via de social kanalen van PEC Zwolle.

Na de presentatie en alle fotomomenten gaan jij en jouw familie naar één van de skyboxen van de club. Daar geniet je van een heerlijke lunch met uitzicht op het veld. Vervolgens brengen we jou weer thuis en beleef jij op de socials van PEC Zwolle jouw hele dag nog een keer.

Hoe kun je je hiervoor aanmelden?
Klik op deze link op je aan te melden! http://bit.ly/mooistepecdag

De vereniging met de meeste deelnemers* wint gegarandeerd een – door de selectie gesigneerd – en ingelijst thuisshirt.’

*Deelnemers kunnen bij het invullen van het formulier de vereniging selecteren waar zij lid van zijn.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *