G-team zoekt begeleider!

HTC G1 is op zoek naar een begeleider voor komend seizoen. Wij zijn een voetbalteam bestaande uit mannen en vrouwen van 15 t/m 50 jaar. Onze spelers zitten in het G-team omdat ze soms iets meer aandacht en handvatten nodig hebben dan een regulier team ze kan bieden. Dit kan komen door autisme, ADHD, niet aangeboren hersenletsel of een licht verstandelijke beperking. Maar de nadruk ligt bij ons niet op iemand zijn beperking. Wij zijn een voetbalteam en doen wat we het leukst vinden, voetballen! Plezier staat voorop en iedereen doet zijn best om zo goed mogelijk te voetballen. In het najaar van 2019 zijn we zelfs kampioen geworden! Een historische gebeurtenis in het Zwolse g-voetbal. In september gaat de nieuwe competitie weer van start maar wij zitten nog zonder leider. Wij spelen in een KNVB competitie en spelen een halfjaarcompetitie. Onze tegenstanders komen uit de regio, bijvoorbeeld Harderwijk en Deventer. Per halfjaar spelen wij ongeveer 10 competitiewedstrijden. Voor de zaterdag zijn wij hard op zoek naar mensen die willen helpen om het team te begeleiden. Hierbij is het niet van groot belang dat je veel verstand van voetbal hebt. Het belangrijkste is om eerlijk te zijn, goed te kunnen luisteren en geduld te hebben. De taken van de leider zijn om met iedereen een praatje te maken, de tegenstander te ontvangen, zorgen dat er ranja gehaald wordt in de rust en verder vooral plezier hebben. Het zou heel fijn zijn als je ook een rijbewijs en auto hebt, want bij een uitwedstrijd is het soms lastig om genoeg auto’s te regelen. Onze thuiswedstrijden spelen we om 10.30 uur, de uitwedstrijden verschillen maar zijn meestal ook ’s ochtends.

Kortom, heb jij op zaterdagochtend nog wat vrije tijd over en lijkt het je leuk om een geweldig elftal naar een nieuw kampioenschap te leiden? Stuur dan een mailtje naar gteamhtc@hotmail.com of bel naar 06-44047398.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *