KICKSFIT bij SV HTC!

De KNVB is constant bezig met het optimaliseren van het voetbalaanbod. Dit doen ze vanuit de missie dat iedereen van voetbal moet kunnen genieten, op elk niveau en een leven lang. Samen met de innovatiehub van de KNVB speelt KicksFit in op de vraag vanuit de maatschappij en de laatste trends. En dus ook het stijgende drop-outgehalte van voetballers, doordat ze niet langer aan de teamverplichtingen kunnen voldoen of omdat ze andere sporten gaan beoefenen. KicksFit is hier de ideale oplossing voor, door het aanbieden van flexibele voetbal-workouts: wel het voetbalplezier, niet de verplichtingen.

Een unieke voetbal-workout: voetbal & fitness in 1!

KicksFit is een nieuw en uniek concept van de KNVB, dat fitness- en voetbaltraining samenvoegt in workouts van minimaal 1 uur. Zo kan jij gewoon lekker voetballen én sterker worden, zonder dat je daarvoor naar de sportschool moet. Je gaat waar en wanneer je wil: er is geen opkomstverplichting en je abonnement is geldig op alle KicksFit-locaties in Nederland.

60 minuten lekker voetballen én even de tanden op elkaar met een full body fitness workout: dat is KicksFit.

Kom nu 10 dagen gratis proeftrainen! https://kicksfit.nl/

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *