Kicksfit bij sv Htc!

KicksFit vanaf 14 maart ook in Zwolle:
Een unieke voetbal-workout: voetbal & fitness in 1!


 Het beste van twee werelden: de gezelligheid van een club en de effectiviteit van fitness.
KicksFit is een nieuw en uniek concept van de KNVB, dat fitness- en voetbaltraining samenvoegt in workouts van minimaal 1 uur. De voetbal-workouts worden op flexibele tijden aangeboden, er is geen opkomstplicht en het lidmaatschap is geldig op alle KicksFit-locaties door Nederland. In elke workout worden krachttraining en voetbaltechniek gecombineerd met altijd een afsluitend partijtje. Wél het voetbalplezier, niet de verplichtingen en je traint het hele lichaam: het beste van 2 werelden! Het concept van Kicksfit is ontwikkeld door de innovatiehub van de KNVB. Vanuit hun missie om iedereen van voetbal te laten genieten, op elk niveau en een leven lang.


Veel voetballers verlaten met tegenzin hun club doordat ze niet meer aan de teamverplichting  kunnen voldoen door studie, werk, een gezin, of blessures. Hiernaast is de fitness- en krachttraining behoefte de afgelopen 5 jaar sterk gestegen, waar voetbaltraining niet volledig in kan voorzien. KicksFit is hier de ideale oplossing voor met flexibele voetbal-workouts. Ideaal voor de club én haar leden. 

Kom het nu zelf ervaren! Activeer nu gratis een 10 dagenproeflidmaatschap via  https://kicksfit.nl/

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *