Staf 1e selectie Sv HTC voor komend seizoen compleet

Sv HTC heeft voor het komende seizoen drie nieuwe personen toegevoegd aan de 1e selectie.
Te weten John van ’t Westeinde, Herman Mittertreiner en Geert Weggemans.

John van ’t Westeinde neem de taken als assistent trainer over van Gerben Klaassen die na dit seizoen stopt met zijn werkzaamheden bij de 1e selectie van sv HTC.

Ook de leiders Edwin Eikenaar, Rino en Tommi Tatje nemen een stap terug bij de 1e selectie. Vader en zoon Tatje zijn de laatste jaren niet weg te denken bij de 1e selectie. Ondersteunt door Edwin Eikenaar. Binnen sv HTC heeft Edwin een nieuwe functie als vertegenwoordiger van het technisch kader. Hun taken worden overgenomen door Herman Mittertreiner.

In Geert Weggemans heeft de selectie een nieuwe assistent scheidsrechter gevonden. Hij neemt de vlag over van Eddy Klunder die binnen de staf teammanager wordt.

Rino, Tommi, Edwin en Gerben zijn jarenlang betrokken geweest bij de 1e selectie. Er komt een einde aan een mooie periode. Wij bedanken de heren voor hun inzet en hopen ze terug te zien langs de kant als supporter van sv HTC.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *