RM Taxi Zwolle verlengt sponsorschap

Ook zijn de spelers van J014-1 door RM Taxi voorzien van nieuwe jassen.

Veilig, vertrouwd én persoonlijk
van A naar B in de regio Zwolle!

Of alles voor een comfortabele rit in de regio Zwolle!

Van personenvervoor tot aan luchthavenvervoer, RM Taxi regelt het!

Een avondje op stap (met een grote groep), vervoer naar het vliegveld of bijvoorbeeld een zakelijke relatie ontvangen? RM Taxi is hét professionele taxibedrijf in de regio Zwolle en omstreken dat u zoekt! Onze chauffeurs kennen Zwolle en omstreken namelijk als geen ander.

Bij ons staan kwaliteit, veiligheid, stiptheid en professionaliteit hoog in het vaandel. Met ruim 50 voertuigen waaronder rolstoelbussen, personenbussen en luxe personenwagens, vervoeren wij al meer dan 15 jaar particuliere- en zakelijke klanten veilig van A naar B!

U wenst en wij rijden!

www.rmtaxi-zwolle.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *