Nieuwe bordsponsor sv HTC: Bloemen bij Sander – de leukste bloemenwinkel in Zwolle

De afgelopen jaren sponsorde bloemen bij Sander de bloemen voor de man van de wedstrijd bij de eerste selectie. Dit jaar is bloemen bij Sander ook bordsponsor geworden. Het bord heeft een mooie plek om het hoofdveld gekregen.

Bloemen bij Sander is een vooruitstrevend bloemist uit Zwolle. U kunt bij ons terecht voor creatief bloemwerk waarbij u als klant uiteraard centraal staat. Heeft u een bloemist uit Zwolle nodig? Wij luisteren graag naar de wensen van de klant. Duurzaamheid, service en kwaliteit staan bij ons voorop, met keer op keer een prachtig eindproduct als resultaat.

www.bloemenbijsander.nl

Wilt u ook sponsor worden van sv HTC? Kijk eens op de website naar de mogelijkheden!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *