Nieuwe (corona)regels sv HTC

Vanaf 14 november 2021 gelden bij s.v. HTC de volgende regels ten aanzien van corona.

Ben je 18 jaar of ouder dan kun je ons clubhuis en de kleedkamerruimte alleen betreden met een geldig Corona Toegangsbewijs. Je krijgt een Corona toegangsbewijs als je volledig bent gevaccineerd, een geldig herstelbewijs hebt of een negatieve testuitslag van maximaal 24 uur oud kunt tonen. Voorts dien je in het bezit te zijn van een geldig legitimatiebewijs (vanaf de leeftijd van 14 jaar verplicht) dat je op verzoek kunt tonen. Een geldig legitimatiebewijs is: een ID-kaart, rijbewijs of paspoort. Een OV-kaart is geen geldig legitimatiebewijs. Bij het binnengaan van het clubhuis en/of de kleedkamerruimte word je gecontroleerd op het Corona Toegangsbewijs.

Verder is publiek tot 3 december 2021 niet toegestaan bij trainingen en wedstrijden.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *