75 jaar HTC!

Samen de handen uit de mouwen voor het jubileum.

Op 27 juni 2022 bestaat onze vereniging svHTC 75 jaar. Dit is een mijlpaal in het bestaan van onze club die wij natuurlijk groots met elkaar willen gaan vieren. En als wij met elkaar zeggen, dan bedoelen wij ook met iedereen die onze club een warm hart toedraagt. Jeugd, senioren, g-voetbal, wel spelend, niet spelend, oud-leden, sponoren, Zwollenaren, kortom; een feest voor iedereen!

Hoe het programma er precies uit komt te zien staat nog niet vast. Alle ideeën en suggesties zijn welkom! Maar er zijn al wel wat gedachtes om in ieder geval van start te gaan met de organisatie, die we natuurlijk ook met elkaar oppakken.

Het plan op dit moment is om het jubileum op 2 dagen zeer speciale aandacht te geven:

25 juni 2022:     de hele dag diverse activiteiten, eten, drinken en groot feest voor alle leden en oud leden

18 juni 2022:     om ons jubileum ook met de rest van voetbalminnend Zwolle te delen zijn alle eerste elftallen van Zwolle uitgenodigd voor een toernooi.

Kijk hieronder om te zien welke activiteiten georganiseerd zouden kunnen worden en wat er dan geregeld zou moeten worden. Elk kopje is een project met diverse activiteiten. Voor de organisatie zijn er veel enthousiaste vrijwilligers nodig, die aan de verschillende programmaonderdelen willen meedenken en meewerken. De aanpak is projectmatig, dat wil zeggen dat we alles proberen op te delen in kleinere werkzaamheden en deelprojecten en dat de organisatie klaar is na afloop van het jubileum.

Wij willen voor iedereen een leuke dag én avond verzorgen! Heb je zelf ideeën, deel die dan vooral met ons. Natuurlijk vraagt dit allemaal veel inzet van leden van onze club. En ook in dit geval maken vele handen licht werk. Geef aan wat jij zou kunnen en willen doen!

Samen de schouders er onder!!

Eef Warnar coördineert namens het bestuur de Jubileumactiviteiten. Wil je helpen, heb je vragen, ideeën, opmerkingen? Laat dit dan even weten aan Eef live op de club, via 06-48283502 of anders via secretaris@svHTC.nl

Met elkaar maken we van het jubileumjaar een evenement om nog jaren op terug te kijken.

Namens de organisatie,

Eef Warnar                               Jan Hasselt                              Harm-Peter Wijnstok/Joas van der Reijd

Jubileum commissie                 Toernooi organisatie 18-6         Bestuur svHTC

06-48283502                             06-37384072                             06-50623480/06-21419213

secretaris@svHTC.nl

75 jaar svHTC; concept projecten 18 en 25 juni 2022:

Ondersteuning organisatie Jubileumactiviteiten

 • Horeca/facilitair
  • Feestterrein inrichten/versieren
  • Foodcourt
  • Bar/horeca bezetting
  • Schoonmaken
  • Inkoop
  • Regelen feesttent/meubilair/tappunten
  • ……
 • PR/Sponsoring/merchandise
  • Vullen website/jubileumpagina
  • Sponsor activiteiten
  • Contacten met pers
  • Aanschaf merchandise
  • ……
 • Entertainment
  • Muziek (live, DJ, dweilorkest, karaoke,……)
  • ……

18 juni 2022: Zwols Kampioenschap toernooi 1e elftallen

 • Toernooicommissie
  • Wedstrijdsecretariaat
  • Scheidsrechters
  • Klaarmaken velden
  • ……

25 juni 2022: Jubileum verenigingsfeest

 • Jeugd
  • Organisatie van veel activiteiten voor Jeugd
   • Toernooi
   • Springkussens, waterbanen, …
   • ……
 • Senioren/G-voetbal
  • (onderling) 7×7 toernooi
  • ….
 • Reünie oud HTC-ers
  • Uitnodigen en organiseren reünie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *