Corona regels vanaf 5 juni 2021

Voetballen

Bij het voetballen (wedstrijden en trainen) hoeft de 1,5 meter afstand niet in acht te worden genomen. Jeugdvoetballers in de leeftijd tot en met 17 jaar mogen wedstrijden spelen teams van andere clubs. Voetballers in de leeftijd van 18 jaar en ouder mogen alleen onderlinge wedstrijden spelen.

Gebruik kleedkamers

In de kleedkamerruimte is men verplicht de aangegeven looproutes te volgen.

Voetballers in de leeftijd tot en met 17 jaar hoeven in de kleedkamers geen 1,5 meter afstand in acht te nemen. In de leeftijd vanaf 18 jaar moet de afstand wel in acht worden genomen, hetgeen betekent, dat er zich max. 7 à 8 spelers gelijktijdig in één kleedkamer kunnen bevinden. Spelers van een team mogen zich alleen bevinden in de kleedkamer die aan het team is toegewezen.Het dragen van een mondkapje in het kleedkamergebouw is voor personen in de leeftijd van 13 jaar en ouder verplicht. Na gebruik van de kleedkamer is het team verplicht deze schoon op te leveren.

(Indien men zich hieraan niet houdt, wordt de speler c.q. het team de verdere toegang tot de kleedkamers ontzegd).

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *