Overlijdensbericht Adrie Merks

Ons bereikte het droeve bericht dat onze clublid,

Adrie Merks

23 februari, op 71-jarige leeftijd is overleden.

Adrie was een HTC-er in hart en nieren. Hoewel hij sinds een paar jaar niet meer actief voetbalde verscheen hij tot afgelopen najaar, nog bijna wekelijks met zijn hondje Max bij zijn oude clubmakkers van de 40+ om te kijken hoe hun partij verging.

Adrie was daarnaast ook een zeer betrokken vrijwilliger die op diverse gebieden zijn steentje heeft bijgedragen aan HTC. Zo heeft hij in de loop van de tijd bijdragen geleverd bij de bouw van het huidige clubhuis, achter de bar en de laatste jaren in de onderhoudscommissie. Daarnaast genoot hij ook van de 3e helft op de zaterdagmiddag. We zijn hem dankbaar voor wat hij voor velen binnen HTC heeft betekend.

Wij wensen zijn familie heel veel sterkte bij de verwerking van dit verlies.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *