Overlijdensbericht lid van Verdienste en Erelid Henk van Assen

Helaas bereikte ons het droeve bericht dat ons oudste lid, tevens lid van Verdienste en Erelid, Henk van Assen, op 5 februari, 5 uur na het overlijden van zijn vrouw Jo, op 88 jarige leeftijd is overleden.

Henk kwam als lid van de Tuinders bij de samenvoeging met de Holtenbroekers bij HTC terecht. Hij is altijd een zeer actief lid geweest. Niet alleen als speler van HTC 1 maar ook daarbuiten. Bekend is hij vooral maar niet alleen om zijn deelname aan de onderhoudsgroep waar hij samen met Piet Doeve en Willem Schuring als een illuster trio werd gezien. Ook was hij oa in de jaren 70 grensrechter van het 1ste.

Ook zijn vrouw Jo deed het nodige voor HTC. Zo verzorgde zij o.a. voor diverse teams de wekelijkse was van de wedstrijdkleding die dan veelal donderdags weer bij hen opgehaald werd.
Henk was tot voor enkele jaren een geregeld toeschouwer bij HTC 1. Voetbal en HTC in het bijzonder waren zijn passie.

Met het overlijden van Henk en zijn vrouw verliezen wij een zeer gewaardeerd lid.

Wij wensen de familie van Henk en Jo heel veel sterkte bij de verwerking van dit verlies.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *