svHTC heeft selectie en staf compleet

Met de komst van Keeperstrainers Arno Werner en Arie Kuiper voor de selectie en assistent scheidsrechter Eddy Klunder heeft svHTC de begeleiding voor het eerste elftal compleet. Arno Werner is een ervaren keeperstrainer en komt uit Lutten. Hij heeft bij diverse clubs de keepers op een hoger niveau gebracht. Arie Kuiper komt uit Rouveen en heeft afgelopen jaar nog in het eerste elftal van de gelijknamige vereniging gespeeld. svHTC wordt zijn eerste klus als keeperstrainer, waar hij een duo vormt met Werner. Eddy Klunder is oud eerste elftalspeler en zal dit seizoen assistent scheidsrechter zijn.

 

Ook heeft zich nog een speler gemeld bij de ledenadministratie van svHTC. Van ZAC komt Kay Wissink over. Hij is het jongere broertje van spits Stan Wissink en wil bij svHTC voor zijn kansen gaan in het eerste elftal.

 

De TC van svHTC wenst iedereen succes en plezier in het nieuwe seizoen!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *