nieuwe indeling seizoen 2020-2021

nieuwe indeling seizoen 2020-2021 versie 4 (d.d. 22-08-2020)

“Voor de teams JO8 en JO9-3 is de voorlopige teamindeling nog niet rond en kunnen we deze nog niet publiceren. Uiterlijk woensdag 26 augustus zal de voorlopige indeling voor deze teams ook gepubliceerd worden. Wij hopen op uw begrip. ”

 

Namens de Jeugdcommissie en TC

 

Met vriendelijke groet, Rob van Dijk

Team Rol Naam
JO6 Trn Henk van der Honing
JO6 Trn Jan Muller
JO6 Spl Vaags, Vincent
JO6 Spl River Suma
JO6 Spl David Longwa
JO6 Spl Romario Lopes Abraao
JO7-1 TL
JO7-1 Trn Henk van der Honing
JO7-1 Trn Jan Muller
JO7-1 Spl Kolk, Mert van der
JO7-1 Spl Sheik Sahoeri, Zain
JO7-1 Spl van Leussen, Santi
JO7-1 Spl Joyce Longwa
JO7-1 Spl Sem Celik
JO8-1 | 2e Klasse TL Velerie Justiana
JO8-1 Trn Velerie Justiana
JO8-1 Spl Eggenhuizen, Liam
JO8-1 Spl Evers, Levi
JO8-1 Spl Justiana, Jerry
JO8-1 Spl Klunder, Jorn
JO8-1 Spl Lange, Tijs de
JO8-1 Spl Schuit, Luciano
JO8-1 Spl Abbo, Lucas
JO8-2 | 4e Klasse TL
JO8-2 Trn
JO8-2 Spl Vaags, Tijmen
JO8-2 Spl Tayler Westerhof
JO8-2 Spl Irfan Khan
JO8-2 Spl Jesslyn Pit
JO8-2 Spl Savio Lopes Abraao
JO8-2 Spl Guiliano Bunink
JO8-2 Spl Mert Taskiran
JO9-1 | 1e Klasse TL Jeroen Bakker /  Leo Smid
JO9-1 Trn Leo Smid
JO9-1 Spl Bakker, Sam
JO9-1 Spl Schreurs, Neagel
JO9-1 Spl Smid, Matti
JO9-1 Spl Sterkenburg, Koen
JO9-1 Spl Steenbergen, Sepp
JO9-1 Spl Steenbergen, Thom
JO9-1 Spl Plaatman, Sil
JO9-1 Spl Jaydan Hayes
JO9-2 | 3e Klasse TL Richard Hoornstra
JO9-2 Trn Richard Hoornstra / *1
JO9-2 Spl Bruijn, Esmee de
JO9-2 Spl Kappert, Jhivano
JO9-2 Spl Velzen, Lennart
JO9-2 Spl Bijlenga, Boaz
JO9-2 Spl Hoornstra, Jesse
JO9-2 Spl Klos, Jon
JO9-2 Spl Kuijsten, Fedor
JO9-2 Spl Hielkert, Zoe
JO9-2 Spl Hakimi Subhan
JO10-1 | 2e Klasse TL Mark Orie
JO10-1 Trn Mark Orie
JO10-1 Spl Berg, Jaylon van den
JO10-1 Spl Everts, Jax
JO10-1 Spl Klerk, Owen de
JO10-1 Spl Meijer, Rowan
JO10-1 Spl Muller, Simon
JO10-1 Spl Orie, Ramon
JO10-1 Spl Marijn Post
JO10-1 Spl Polanco, Daison
JO10-2 | 3e Klasse Anke Maljers
JO10-2 Mashum
JO10-2 Spl Anker, Mirre van den
JO10-2 Spl Dunnink, Linde
JO10-2 Spl van Ingen, Ninthe
JO10-2 Spl Ördek, Mirza
JO10-2 Spl ter Wee, Loek
JO10-2 Spl ter Wee, Abel
JO10-2 Spl Yassin Khan
JO10-2 Spl Spaaij, Jurre
JO10-3 | 5e Klasse Patrick van Ommen
JO10-3 Patrick van Ommen
JO10-3 Spl Koch, Kai
JO10-3 Spl Mulder, Dylano
JO10-3 Spl Ommen, Julian van
JO10-3 Spl Post, Abel
JO10-3 Spl Vries, Anouk de
JO10-3 Spl Duijm, Anna
JO10-3 Spl Gunus, Ali Aslan
JO10-3 Spl Julyan Hayes
JO10-3 Spl Demi van Haalen
JO10-3 Spl Slof, Dani
JO11-1 | 2e Klasse Maarten Bijlenga
JO11-1 Daan Greve
JO11-1 Spl André, Jurre
JO11-1 Spl Berg, Douwe van den
JO11-1 Spl Bijlenga, Ruben
JO11-1 Spl Burg, Vin ter
JO11-1 Spl Enden, Kas van
JO11-1 Spl Erdemci, Djem
JO11-1 Spl Klos, Berend
JO11-1 Spl Pullen, Thom
JO11-1 Spl Noorda, Tobias
JO11-1 Spl Rooth, Dianthano
JO11-1 Spl Mohammad Ibrahim