Sv HTC Zwolle versterkt zich met nieuwe spelers.

Ondanks de huidige crisis wordt er toch hard gewerkt aan het volgende seizoen binnen de clubs, zeker binnen sv HTC Zwolle. De Zwolse club, waarvan het eerste voetbalelftal zich zaterdags prima weet te handhaven in de derde klasse, heeft zich versterkt met een vijftal nieuwe spelers.

 

Van CSV’28 komen Mitchell Benschop, Tom Plessen en Sam Weggemans naar

sv HTC. Van Be Quick’28 komt Delano Mulder over en van ZAC zal Quinten Justiana bij sv HTC in de voetsporen van zijn vader Vieleri treden.

 

Ook zal er een nieuwe hoofdtrainer voor het eerste team staan. Joop van Dijk wordt, na vier succesvolle jaren, afgelost door Arjen Plessen. Het bestuur bedankt Joop hierbij nogmaals voor de prettige samenwerking en wenst Arjen veel succes.

 

 

Namens het bestuur van sv HTC,

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *