Officieel statement bestuur sv HTC in verband met bestrijding Coranavirus

Beste HTC-er,

Zoals bekend zijn er donderdag 12 maart door de overheid en KNVB verregaande maatregelen getroffen die te maken hebben met het bestrijden van het Coronavirus. Zo gaan de komende drie zaterdagen – tot en met zaterdag 28 maart – alle amateurvoetbalwedstrijden niet door, dus ook niet bij HTC.

Het HTC-bestuur heeft daarnaast besloten om alle trainingen voorlopig en dus tot nader orde niet door te laten gaan. Zolang er geen sportactiviteiten plaatsvinden op het sportpark, blijft de kantine ook gesloten. De voorronde van het schoolvoetbal woensdag op de velden van HTC en de jeugdbingo van volgende week vrijdag gaan dus niet door.
Dinsdag  17 maart vergadert het hoofdbestuur. Dan wordt één en ander verder besproken. Indien nodig wordt er daarna opnieuw gecommuniceerd. Tot die tijd blijven bovenstaande maatregelen van kracht.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *