Rob van Dijk Coordinator TC

Beste HTC leden,

Als HTC bestuur zijn wij blij de volgende invulling in het op de ledenvergadering gepresenteerde bestuursmodel te kunnen zetten (o.a. zelfstandige commissies en een bestuur voor de grote lijnen). In dit geval voor de Technische Commissie.
Rob van Dijk is bereid gevonden op dit moment coordinator van de TC te worden. Harry Groenewoud zal zich dan volledig kunnen richten op zijn functie als bestuurslid Voetbalzaken. Rob verlaat hierdoor wel de ook recent nieuw gestarte Jeugd Commissie.
Rob heeft voor de vorming en verantwoordelijkheden van de TC commissie een breed mandaat van het bestuur en pakt zijn taak per direct op.

Met vriendelijke voetbalgroet,
Harm-Peter Wijnstok

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *