svHTC trainer Joop van Dijk stopt na het lopende seizoen als hoofdtrainer

De trainer van de Zwolse zaterdag derdeklasser svHTC, Joop van Dijk, heeft  besloten na dit seizoen te stoppen als hoofdtrainer. Hij heeft dit de afgelopen week kenbaar gemaakt bij bestuur en spelers en begeleiding.

 

Hij is voor het vierde seizoen verantwoordelijk voor de 1e selectie en heeft het team van de vierde naar de derde klasse gebracht. Daarnaast heeft hij een belangrijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling en doorstroming van veel jeugdspelers.

 

Zowel de club als ook de trainer benadrukken in de afgelopen jaren erg prettig met elkaar te hebben samengewerkt. De trainer beraadt zich momenteel op zijn plannen voor de toekomst.

 

Het bestuur van svHTC wil Joop bedanken voor zijn bijdrage aan svHTC en wenst hem veel succes.

 

Namens svHTC,

 

Rob van Dijk

(Voorzitter)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *