Nieuw contact formulier op de site

Er is een nieuw contactformulier in gebruik genomen op de website. Dit formulier bevat een keuzelijst met alle contactpersonen binnen HTC, dus ook trainers en leiders van elftallen. De contactpersoon is gekoppeld aan een emailadres, zodat berichten direct doorgestuurd worden, zonder tussenkomst van de redactie.

Als het emailadres niet bekend is wordt het bericht naar de redactie gestuurd die dan niet weet waar het naartoe doorgestuurd moet worden. Het is dus belangrijk dat het emailadres bekend is. Geef daarom je emailadres door aan de redactie als je leider of trainer bent (kan ook via het formulier)

Het nieuwe formulier maakt gebruik van reCaptcha 3 ter voorkoming van Spam.

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *