Teampaginas zijn bijgewerkt, actie van jullie nodig

De teampaginas zijn voorzien van de nieuwe poulcodes en bekercodes waarmee de programmas, uitslagen en standen van de KNVB opgehaald kunnen worden. Nieuwe Teampaginas zijn aangemaakt en overbodige verwijderd. Wat de redactie nu nodig heeft is de volgende informatie:

  • Van ieder Team: Wie is de leider, Wie is de trainer, Wat is het emailadres, wat is het telefoonnummer (Het email-adres zal niet langer zichtbaar op de worden gezet, maar achter een email-formulier worden geplaatst)
  • Elftal foto (gewoon met de mobiele telefoon, zet de spelers op de 5 meter lijn voor een goal, en maak een foto).

Stuur deze informatie naar redactie(at)svhtc.nl zodat we de teampagina’s kunnen aanvullen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *