Speeldagenkalender 2019/`20

De speeldagenkalender voor het amateurvoetbal voor het seizoen 2019/’20 is bekend. Net als in de voorgaande twee seizoenen wordt er ook in het amateurvoetbaljaar 2019/’20 na de zomervakantie afgetrapt. Eind augustus staan de eerste bekerwedstrijden op het programma. Het grootste deel van de competities start half september.

Belangrijkste wijziging ten opzichte van de huidige kalender is dat er rekening is gehouden met de wens om minder te spelen in de vakantieperiodes (volledig vrij weekend voor de B-categorie in de voorjaarsvakantie en de meivakantie, en meerdere inhaal/beker momenten in de voorjaarsreeks in de B-categorie).

Wedstrijdsecretariaat

 

Speeldagenkalender-Oost - 2019-2020

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *